Pakowanie drobiu 2020-03-17
Doetinchem, Kornhorn, Putten en Nijkerk
Telefon: 506492657
Opis stanowiska:

Pakowanie drobiu (praca również dla par)

Start: weekendy

3 lokalizacje: Doetinchem, Kornhorn, Putten en Nijkerk

Oferujemy:

-stawka godzinowa-9,54 euro brutto/h

- umowę na warunkach holenderskich

- ubezpieczenie

- bardzo dobre warunki zakwaterowania (jest Internet)

- wypłaty tygodniowe 320-350 euro tyg.

- 46-50h tygodniowo

Wymagania:

-mile widziana znajomość języka angielskiego

- zaangażowania i motywacji

Warunki pracy:

Praca jest od poniedziałku do soboty. Praca 1-zmianowa, 2-zmianowa-całą od zakład. Po godzinie 18.00 są dodatki. W zakładzie, gdzie jest 1 zmiana pracuje się 8 h dziennie. W zakładach, gdzie są 2 zmiany 10 h dziennie + sobota, 1 dzień w tygodniu jest wolny, jest na rotacyjnym. Co tydzień przesuwa się o 1. Soboty są płatne 150%.

Ubezpieczenie i zakwaterowanie:

• ubezpieczenie 23,52€ tydz.

Ocena: 0
Wyświetleń: 112 Dodał(a): malgorzata.mitrusiak
Komentarze

Ogłoszenie

Szczegóły ogłoszenia